Facebook

Pokazy mody

 

 https://www.youtube.com/watch?v=mSL7AU6wZGE&feature=youtu.be

 

Suknie z salonu

Gracja z Bielska-B. w TVP 2 -  kliknij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W naszych sukniach ślubnych wystąpiły między innymi: Paulina Maślanka I Vice Miss Polski 2013, Miss Polski Internetu, Katarzyna Kwaśny-Miss Beskidów, finalistka Miss Polski, Monika Walkarz finalistka konkursu Miss Polski.              

 Nasze suknie od 5.30 minuty emisji filmu.

  


Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko suknie ślubne żywiec
Oferujemy Suknie ślubne nowe oraz używane

Suknie ślubne Bielsko

– swoją siedzibę posiadamy w Bielsku-Białej na ul. 3 maja 37. Oferujemy

suknie slubne

na terenie Bielska-Białej i okolic. Posiadamy bardzo duży wybór kolekcji, dlatego każda Panna młoda na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla przyszłych Panien młodych proponujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniej sukni ślubnej na ten jeden niepowtarzalny dzień w życiu każdej kobiety. Poza nowymi sukniami ślubnymi w naszym salonie w Bielsku, prowadzimy także usługę wypożyczania sukien ślubnych, dzięki temu nie musisz kupować sukni ślubnej, tylko mogą Panie wybrać z szerokiego asortymentu sukien które wypożyczamy na dzień wesela. Ponadto oprócz samych sukien ślubnych posiadamy także dodatki, takie jak buty, obuwie ślubne. Nasz salon Świat sukien Gracja – dba o zadowolenie klientek, dlatego dla bardzo wymagających Pań szyjemy suknie ślubne na miarę, w wybranym w katalogu wzorze. W swojej ofercie posiadamy także suknie ślubne bielsko dla kobiet w ciąży, tzw. modele ciążowe, które pozwolą komfortowo się bawić na swoim weselu.

Wypożyczanie sukien ślubnych bielsko

jest sposobem na tanie zdobycie sukni ślubnych, które w zasadzie są potrzebne tylko na jeden dzień w życiu. Dla Pań które nie dysponują budrzetem na zakup nowej suknii ślubnej a chcą mieć piękną suknie z wyższej pułki dobrą alternatywą jest wypożyczenie sukien ślubnych. Zapraszamy do wpypożyczalni sukień slubnych bielsko.