O nas

Salon Ślubny Gracja to miejsce, gdzie każda przyszła Panna Młoda może liczyć na profesjonalną i miłą obsługę przy dobrej kawie :)
Suknie ślubne to nasza pasja, którą od 10 lat rozwijamy tworząc miejsce, gdzie kobieta, w każdym rozmiarze znajdzie swoją wymarzoną suknię.  Chętnie Ci pomożemy w doborze idealnej sukni ślubnej oraz dodatków słuchając Twoich marzeń i oczekiwań. Chętnie posłużymy Ci swoją wiedzą, doświadczeniem
i przyjacielską opnią. 
Posiadamy blisko 120 modeli wyjątkowych sukien ślubnych w wielu stylach, fasonach i rozmiarach od 34 do 56. Daje nam to możlwiość wybrania sukni dla każdej figury i każdego stylu wesela. 
Nasze suknie są wszyte na Twój wymiar, przez co idealnie dopasowują się do sylwetki, są misternie wykonane i prezentują naprawdę wysoką polską jakość.

Przy zakupie sukien wyprzedażowych cały serwis dopasowujący wykonujemy na miejscu w salonie przez doświadczony zespół krawcowych. . Posiadamy duży wybór welonów, bolerek, butów ślubnych, biżuterii oraz innych dodatków. Co roku wyszukujemy nowe trendy nie tylko wśród sukien ale i całej opraciw ślbnej by móc przygotować Ci pełną ślubną stylizację. 

Jesteśmy na rynku od wielu lat. W tym czasie uczestniczyliśmy w licznych Targach i pokazach dla Was Panien Młodych, by stale być na bieżąco w ślubnych trendach. 
Naszym atutem jest nie tylko doświadczenie ale i wiedza, jaką zdobyłyśmy podczas studiów projketowania odzieży, w czasie kursów i szkoleń. Cały czas bierzemy czynny udział w targach, spotkaniach całej branży, aby być bieżąco ze światowymi trendami w Modzie Ślubnej.

Nasze suknie biorą udział w wyborach Miss Beskidów, Międzynarodowych wyborach Miss Wakacji, Missis Polski. 


Bierzemy udział w wielu pretsizowych przedsięwzięciach! 
Na szczególne wyróżnienie zasługują takie światowe wydarzenia:

*Wybory Miss Cosmopolitan World 2017 gdzie wystąpiła Katarzyna Habdas w sukni z salonu Gracja

*Klaudia Matlak podczas Gali finałowej MRS. World 2016 reprezentowała Polskę w sukni z naszego  Salonu i została w niej została I vice Mrs !!

 

*Wybory Miss - Bride of the World 2014 zakończyły się ogromnym sukcesem Katarzyny Kwaśny, która została I Vice Miss-Panną Młodą Świata. Kasia występowała m.in. w sukni z naszego salonu - w modelu Vera

Zaufało nam już setki Panien Młodych. Największą nagrodą dla nas są  zadowolone z naszych usług klientki. Zapraszamy po suknie ślubną kobiety z pobliskich miast takich jak: Skoczów, Cieszyn, Oświęcim, , Tychy, Sucha Beskidzka, Żywiec, Pszczyna, Żory czy Rybnik,

Do zobaczenia!

 

Salon sukien ślubnych "Gracja" oferuje ponadto:

• szycie na miarę
• wypożyczenie okryć slubnych
• sprzedaż gotowych sukien 
• sprzedaż obuwia, welonów, biżuterii i dodatków. 

Zapraszamy do nas serdecznie.

 

 

Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań. 

 

 

Suknie ślubne bielsko

Ul. 3 maja 37

43-300 Bielsko-Biała

 

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 11.00-18.00

sob. 10.00-14.00

Skontaktuj / umów się z nami

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Gracja" siedzibą w Bielsko-Biała 43-300 przy ul. 3 Maja 37. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
(C) 2020 Magazyn Wnętrz - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron